NURMIJÄRVEN KUNNALLISVAALIEHDOKKAAT 2017

180 Anttila Sandra

180 Anttila Sandra

opiskelija, Rajamäki

elmosanteri@icloud.com
181 Carpelan Leif

181 Carpelan Leif

merikapteeni, eläkeläinen, Klaukkala

183 Grönberg Tommi

183 Grönberg Tommi

yhdistelmäajoneuvonkuljettaja, Kirkonkylä

tommi.gronberg@outlook.com

184 Heinonen Jonna

184 Heinonen Jonna

sairaanhoitaja YAMK, Perttula

jonnahei@hotmail.com

 

185 Heinonen Susanne

185 Heinonen Susanne

yrittäjä, fysioterapeutti, Klaukkala

heinonensusanne@gmail.com

 

186 Huhta Kaisla

186 Huhta Kaisla

opiskelija, Kirkonkylä

huhtakaisla@gmail.com

187 Kiiski Antti

187 Kiiski Antti

yhteiskuntatieteiden maisteri, Klaukkala

a_kiiski@hotmail.com

 

188 Kilpinen Carita

188 Kilpinen Carita

yrittäjä, taiteilija, yhteisöaktiivi & kokemusasiantuntija, Raala

Tervetuloa verkkosivuilleni.

carita.kilpinen@ckv.fi

189 Kinnunen Hanna

189 Kinnunen Hanna

toimittaja, väitöstutkija, Klaukkala

hannamkinnunen@gmail.com

190 Kopsala Maritta

190 Kopsala Maritta

diakoni, sosionomi, Kirkonkylä

kopsalamaritta@gmail.com

191 Kuosmanen Patrik

191 Kuosmanen Patrik

varusmies, Klaukkala

spkuosmanen@hotmail.com

192 Kuvaja Sirpa

192 Kuvaja Sirpa

yrittäjä, puutarhuri, Lepsämä

194 Laine Marika

194 Laine Marika

laulunopettaja, Klaukkala

195 Launiala Annika

195 Launiala Annika

FT, kansainvälinen vaikuttamis- ja ohjelmatyö, Kirkonkylä

annikalauniala@gmail.com

 

196 Linna Tommi

196 Linna Tommi

ammatillinen opettaja, Nummenpää

tommi.linna@hotmail.fi

197 Lounela Merja

197 Lounela Merja

sairaanhoitaja, Palojoki

MerjaVihrea@meiliboxi.fi

198 Mellanen Helinä

198 Mellanen Helinä

BBA, MBA-opiskelija, Klaukkala

helina.mellanen@gmail.com

199 Paasonen Hanna

199 Paasonen Hanna

sosionomi, Klaukkala

ruusurebecca@gmail.com

200 Pispala Leni

200 Pispala Leni

erityisopettaja KM, väitöstutkija, Klaukkala

Tervetuloa kotisivuilleni.

leni.pispala@suomi24.fi

0407742694

201 Pukarinen Pauliina

201 Pukarinen Pauliina

taksinkuljettaja, lähihoitaja, Klaukkala

202 Rahijärvi Mariette

202 Rahijärvi Mariette

oppilasohjaaja, Röykkä

203 Rauhala Satu

203 Rauhala Satu

sosionomi, yrittäjä, Klaukkala

satu.i.rauhala@gmail.com

204 Rohde-Nielsen Anne

204 Rohde-Nielsen Anne

yrittäjä, Kirkonkylä

205 Salonen Nunnu

205 Salonen Nunnu

ostaja, Klaukkala

nunnu63@icloud.com

206 Savolainen Timo

206 Savolainen Timo

turvallisuusohjaaja,MBA , Klaukkala

timo.o.savolainen@gmail.com

 

207 Siven Henna

207 Siven Henna

assistentti, liiketalouden tradenomi, Klaukkala

henna.siven@gmail.com

208 Tiikkainen Harri

208 Tiikkainen Harri

asentaja, Klaukkala

Tervetuloa verkkosivuilleni.

harri.tiikkainen@gmail.com

209 Tiilikainen Venla

209 Tiilikainen Venla

opiskelija, Klaukkala

venlatii@gmail.com

 

210 Turunen Pia

opettaja, FM, Klaukkala

211 Vesterinen Miikka

211 Vesterinen Miikka

yrittäjä, Kirkonkylä

miikka.vesterinen@tyyli.fi

 

212 Viik Satu

212 Viik Satu

aktuaari, Kirkonkylä

213 Virolainen Ville

213 Virolainen Ville

luokanopettaja, Röykkä

214 Virtanen Sami

214 Virtanen Sami

ohjelmapäällikkö, Rajamäki

sami.virtanen@sanoma.com

215 Voutilainen Riku

215 Voutilainen Riku

opiskelija, Klaukkala

riku.voutilainen@metropolia.fi

216 Vuorinen Anna-Mari

216 Vuorinen Anna-Mari

kasvatustieteen yo, Perttula